Říjen 2013

30denní challenge - Den 17.

31. října 2013 v 18:34 | Andie |  Výzvy
Day 17. - What do you want to be when you get older?
(Den 17. - Čím chceš být, až budeš starší?)

Tak jako první bych hlavně chtěla být šťastná a svobodná. Štěstí se mi tak nějak během mého života moc nedostává, tak doufám, že se to časem změní. No, a svoboda .. tu jsem v podstatě také nikdy nezažila, a dokud budu bydlet s matkou, tak pravděpodobně ani nezažiji. Proto se nemohu dočkat, až se konečně "postavím na vlastní nohy" a budu "volná".
A abych odpověděla i na to, na co bych asi měla - aneb jaké povolání bych v budoucnu chtěla mít - tak psycholožka (nejlépe se zaměřením na poruchy příjmu potravy), kriminalistka nebo radioložka. Dosti různá odvětví, vím, ale prostě mne tato tři zajímají nejvíce a už je jen otázkou, kam se dostanu na VŠ.

30.10.2013

30. října 2013 v 17:54 | Andie |  Deník

Tak jak jste si užili prázdniny?
Mne už bohužel dnešním dnem končí a ani jsem si je moc neužila. Tentokrát to pro mne opravdu nebyly prázdniny, ale spíše studijní volno - každý den alespoň 3 hodiny zabité věcmi do školy. A mimo to se nedělo nic mimořádného, nejlepší byl víkend, pak jsem se většinou nudila doma.
Dnes jsem byla u koní, no, opět nic moc, koně chodí čím dál tím hůř (v návaznosti na to, čím častěji tam chodí holčiny, které je otupují a okopávají) a já jsem poslední dobou nějaká zesláblá, asi z toho cvičení a celkové změny životního stylu. Po koních jsem rychle pádila domů se naobědvat (nesvačila jsem, což je pro mne hrozný nezvyk, takže jsem byla hladová jako vlk) a pak jsem zase zkoukla několik dílů TVD. Začalo mne to nějak bavit. :) Teď se chystám naučit angličtinu a zeměpis, ale moc se mi do toho nechce.
A tak uvažuji, že bych sem začala psát i články nejen o mne, teď konkrétně přemýšlím nad sérií článků o chybách při cvičení a posilování a jejich nápravě. Mám s tím dost zkušeností, tak si říkám, proč je nepředat dále. :) Uvidím, jak bude čas a jestli to vůbec bude mít cenu.

30denní challenge - Den 16.

30. října 2013 v 14:12 | Andie |  Výzvy
Day 16. - If the world were to end tomorrow, what would you do with your remaining time on earth?
(Den 16. - Kdyby zítra končil svět, co by jsi udělala se svým zbývajícím časem na zemi?)

Těžko říct. Asi bych celý den hrozně panikařila, snažila se utratit každou korunu co mám, sežrala všechno, na co bych přišla, chtěla vidět všechny osoby, na kterých mi záleží, naposledy se projela na koni a naposledy koukla na nějaký seriál. A taky bych si asi zašla nechat ostříhat ofinu, hrozně mě zajímá, jak bych vypadala, a věděla bych, že když budu vypadat jako blb, další den mi to bude jedno. :D Ale pravděpodobně bych to stejně všechno nestihla.

Jídelníček - 29.10.2013

29. října 2013 v 21:55 | Andie |  Jídelníček
Nuda doma dělá své = snědla jsem všechno, na co jsem narazila. Ale nevadí, jednou za čas to neuškodí.

Snídaně:
Ovesná kaše Emco expres čokoláda
2x Toastový chléb Penam tmavý s Pribina sýrem
Domácí perník

Svačina:
Alnatura sójový dezert čokoládový
Banán

Oběd:
Těstoviny se zeleninou
Domácí perník

Svačina:
Lázeňská oplatka s cukrem
2x Mrkev

Večeře:
Červená paprika
Rajče

Nápoje:
Voda (2 l)
Kopřivový čaj (2x0,5 l)
Zelený čaj (2x0,5 l)

Aktivity:
30 Day Shred level 2 (27 min)
30 denní výzva - břicho (posilování břišních svalů) (2x10 min)

30denní challenge - Den 15.

29. října 2013 v 16:58 | Andie |  Výzvy
Day 15. - A photo of someone you fancy at the moment
(Den 15. - "Fotka někoho, kdo se ti momentálně líbí")

Jsem toho názoru, že pro slovo "fancy" nemáme český ekvivalent, proto překlad v závorkách, protože je to hoodně volně přeloženo a v podstatě to znamená něco jiného.
Podle mě "fancy" znamená obdivovat a mít rád jednu osobu zároveň. A tou "fancy" osobou je většinou někdo, koho znáte osobně, a máte rádi jak jeho povahu, tak se vám líbí vzhledem.

Taková osoba je u mne jen jedna. A tou osobou není nikdo jiný, než můj přítel.
Fotku sem dávat ale nebudu, jelikož by asi nebyl moc nadšený, kdyby našel své fotky na nějakém blogísečku. :D

29.10.2013

29. října 2013 v 9:55 | Andie |  Deník

Abych navázala na předchozí zápisek - v sobotu večer jsem nakonec na ten sraz se třídou šla. Nejprve jsem se sešla s Áďou a zašly jsme si do Tesca pro gumové medvídky a pak šly ještě na mléčný shake. No, opravdu super kombinace, ale musíme dodržovat naše motto "Proč cvičíme? Abysme se o víkendu mohly přežrat!" :D
Pak jsme šly na určené místo třídního srazu, odkud jsme pak vyrazili do sport baru. Přítel mi pak napsal, že jde s kamarádem na kulečník, tak jsme s Áďou vypily jen jedno Frisco a vyrazily jsme za nimi. Áďa kulečník nikdy v životě nehrála, tak jsem jí učila a šlo jí to bravurně, byla oproti mě pozadu jen o jednu kouli, no prostě asi přirozený talent. (když si vzpomenu, jak to vypadalo, když jsem kulečník hrála poprvé já .. no, radši nic :D).
Následující den ráno jsem jela poklidit kek oním, jelikož majitelé byli pryč. Pak jsem jela k příteli na oběd, pak domů zacvičit si a pro věci a pak zase k příteli, který mi oznámil, že si jede do obchoďáku pro nový Mac. Takže si asi dokážete představit, jaká s ním byla po zbytek dne zábava. (foto výše mluví za vše, díkybohu, že mám tolik věcí do školy a měla jsem se čím zabavit :D).
Včera ráno jsem z nudy začala na mobilu znovu pařit Howrse, a když jsem přijela domů, strávila jsem nad tím skoro celý den. Hraní jsem přerušila pouze cvičením a zkouknutím prvního dílu Upířích deníků (konečně jsem se k tomu dostala).
Dnes budu asi celý den doma, potřebuju si trochu odpočinout a zpracovat si jednu maturitní otázku z angličtiny. A hodlám se mrknout alespoň na 4 díly Upířích deníků, jelikož až začne škola, nebudu na to zase mít čas. :(

Jídelníček - 28.10.2013

28. října 2013 v 20:16 | Andie |  Jídelníček
Snídaně:
Ovesná kaše Emco expres light černý rybíz
2x plátek mramorované bábovky

Oběd:
Kuřecí přírodní řízek s hranolkami

Svačina:
Grand Dessert Double nut
Červená paprika

Večeře:
Rýžový chlebíček
Rajče
Mrkev

Nápoje:
Voda (2 l)
Kopřivový čaj (2x0,5 l)
Zelený čaj (2x0,5 l)

Aktivity:
30 Day Shred level 2 (27 min)
30 denní výzva - břicho (posilování břišních svalů) (10 min)

30denní challenge - Den 14.

28. října 2013 v 14:55 | Andie |  Výzvy
Day 14. - Provide pictures of 5 celebrity crushes
(Den 14. - "Obrázky 5 skvělých celebrit")

Hoodně volně přeloženo.
Jelikož na slavné osobnosti moc nejsem, tak mi tohle dalo hoodně zabrat. Ale nějak jsem to nakonec sesmolila. :D

Alexander Skarsgard

Gerard Butler

Sebastien Lefebvre

Jackson Rathbone

Jack Barakat

Já na fotografiích - 26.10.2013, Zámecký park

27. října 2013 v 14:33 | Andie |  Já na fotografiích
Autor fotografií: Barbora H.
Na fotografiích: Já (Andrea S.)
Kdy/kde: 26.10.2013/Zámecký park Pardubice
Komentář: Slíbené fotografie ze včerejšího focení. Na některých se tvářím naschvál šíleně, protože usmívat se 2hodiny v kuse se prostě nedá. :D


26.10.2013

26. října 2013 v 16:38 | Andie |  Deník

Dnes jsem se jako vždy vzbudila už v šest. Naštěstí už jsem zvyklá, tak jsem se nasnídala, v 7 si dala jako rozcvičku Jillian (stále ještě level 2, nějak se k tomu třetímu ne a ne odhodlat), posilování břicha a letěla jsem do sprchy a namalovat se. Normálně se moc nelíčím, takže byl dost nezvyk vidět se cca po 2 měsících zase víc namalovaná. :)
Pak jsem jela za Eliškou do města a jely jsme spolu za Áďou a Denčou na pizzu. Popřály Ádě k osmnáctinám, zdlábly pizzu a hned jsem zase letěla do města za Barčou na focení.
Počasí nám na fotky přálo, jen škoda, že v parku byla spousta lidí = potenciálních čumilů. Ale i tak jsme si to užily a nějaké fotky se snad povedly (výše Barča na fotce focené mnou). Až se fotky nahrají, možná sem nějaké hodím. :) A hrozně teď na těch fotkách vidím, jak jsem od léta zhubla, až se divím, na váze to tak výrazné není.
Večer se chystám buď na pivo se třídou a pak za přítelem, nebo rovnou za přítelem. Pořád mám dilema, jestli do té hospody jít, za a) nemám na pivo chuť a za b) tam jdou zrovna lidi, se kterými se moc nebavím. No, uvidím.