17.10.2013

17. října 2013 v 20:38 | Andie |  Deník

Vlastně bych teď měla bejt pěkně naštvaná, ale nejsem. Asi už jsem konečně dospěla k té fázi života, ve které člověk zjistí, že nemá cenu se kvůli něčemu rozčilovat. Sice bych se tomu hodně divila při své náladovosti a povaze, ale bylo by to fajn.
Dnes klasicky škola, písemka z fyziky - teorii mám skoro všechnu, ale v příkladech mi vycházela čísla typu "36x10na-69" takže myslím, že se mi to moc nepovedlo. :D
Ve škole jsem byla až do 16.10, potom jsem cvičila, pak se učila na zítřejší písemku ze ZSV z mezinárodních vztahů, pak posilovala a teď popíjím čaj a koukám, co je na netu nového.
Máti mi dnes udělala radost, nakoupila mi asi 50 pytlíků ovesné kaše, takže mám dva (no, vlastně asi 4, ještě se zásobami, které jsem už doma měla) měsíce co snídat. :D A také mě potěšila babička, která přijela na návštěvu a přivezla sebou čokoládové perníčky.
Od zítřka pravděpodobně až do neděle budu s přítelem, jsem sama doma, takže tu budeme hospodařit spolu. A v neděli odpoledne se jedu s kamarádkou mrknout na koně, resp. si pravděpodobně i zajezdit, těším se. :) Ale znamená to, že až do nedělního večera se zde pravděpodobně neukážu, takže moc článků nepřibyde.
 


Komentáře

1 ichbincarlo | Web | 19. října 2013 v 11:54 | Reagovat

Však je blbost se rozčilovat, to máš pak akorát věčně nervy :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama