30denní challenge - Den 1.

12. října 2013 v 15:59 | Andie |  Výzvy
Day 1. - Write some basic things about yourself
(Den 1. - Napiš o sobě nějaké základní věci)

Tak jsem se, stejně jako na minulém blogu, rozhodla "účastnit se" výzev. Je to dobrý způsob donutit se psát sem každý den a je to zároveň dobrá inspirace na témata článků.

Jmenuji se Andrea, ale preferuji oslovení Andy nebo Ájo. Narodila jsem se a stále bydlím ve městě koní a perníku. Ačkoli za pár měsíců překročím hranici plnoletosti, uvažuji místy stále jako dítě a neustále chodím s hlavou v oblacích. :) Jsem introvertní melancholik, což je bohužel asi nejhorší povaha, která může být, ale už jsem se s ní jakžtakž naučila žít. Myslím si, že jsem přátelská, upřímná, spolehlivá, vždy ráda pomohu (ale samozřejmě jen lidem, kteří si to zaslouží).
Studuji třetím rokem gymnázium. Po gymnáziu bych chtěla pokračovat na psychologii, policejní akademii či radiologii.
Již osmým rokem se věnuji jezdectví (anglický i westernový styl), krom toho se ráda procházím a poslední rok se zajímám o posilování a cvičení celkově. Dále ráda čtu (jak knihy, tak časopisy), fotím a trávím čas s přáteli, na sociálních sítích či na virtuálních stájích. Zajímám se o zvířata (hlavně koně a psy), společenské vědy a zdravý životní styl. Mou velkou slabostí je jídlo. Občas mi připadá, že bych dokázala sníst i slona, aniž bych byla plná. :D
Domácí zvíře aktuálně žádné nemám, ale měla jsem jich již mnoho, od morčete až po chameleona. V blízké budoucnosti mám v plánu pořídit si fenku krysaříka či pinče.
Ačkoli většina holek mívá nejlepší kamarádku, já žádnou nemám. Mám více dobrých kamarádek, ale žádnou neřadím na první místo. Necelé dva roky mám skvělého přítele, který mě sice místy dohání k šílenství, ale nevyměnila bych ho. :)
Toť asi vše, co bych o sobě zde napsala, nic dalšího mne nenapadá. :)
 


Komentáře

1 Thalia | Web | 12. října 2013 v 18:12 | Reagovat

Ta zrcadlovka - je to Nikon D3100 :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama