30denní challenge - Den 3.

14. října 2013 v 17:47 | Andie |  Výzvy
Day 3. - Your day in a great detail
(Den 3. - Detailní popis tvého dne)

To je super, zabiju dvě mouchy (deníček a výzvu) jednou ranou. :D
Tak ráno jsem vstala v 6:09 (vzbudila jsem se přesně minutu před tím, než mi zazvonil budík, skvělé načasování) umyla se, nasnídala se ovesné malinovo-vanilkové kaše a bulky s rozinkami. Vypila kopřivový čaj, mezitím byla na internetu, zaposilovala jsem si na břicho, připravila si věci do školy, dala si korektor a tvářenku, oblékla se, obula a vyrazila do školy.
Ve škole první hodina dějepis - největší nuda a navíc u našeho nového učitele nevím, co si psát, a co ne, takže o to víc mě to nebaví. Druhá hodina chemie, bála jsem se zkoušení, ale zkoušená jsem díkybohu nebyla. Třetí hodina zeměpis, bereme Jihozápadní Asii, ta mě celkem i zajímá, takže pohoda. Čtvrtá hodina němčina, nuda jako vždy. Pátá hodina matematika, spočítání pár lehkých příkladů a hurá na oběd. K obědu byla zapečená treska se špenátem, bramborová kaše, květáková polévka a kompot. Docela dobré. Pak jsme s Áďou vyrazily o volné hodině ke mě, daly jsme si jogurt, pokecaly a vrátily se na angličtinu, která byla dnes také docela nezáživná, samá doplňovací cvičení v pracovním sešitě. A poslední hodina ZSV, aktuálně bereme NATO, které mě nijak nezaujalo, takže to bylo jen nudné psaní toho, co učitelka říká, v polospánku. :D
Po škole jsem si doma ihned zacvičila 30 Day shred level 2, dala si červenou papriku a udělala si zelený čaj. Pak jsem se vrhla na zpracovávání maturitní otázky z AJ, konkrétně Festivals and traditions in Czech republic. Během půl hoďky jsem ji měla hotovou, vypila jsem čaj a dokopala se napsat něco sem na blog.
Za chvilku si dám rajče, projedu inzeráty štěňat na bazoši, zacvičím si 30denní výzvu na břicho a podívám se na fyziku, ze které píšeme ve čtvrtek. A pak půjdu konečně spát.
 


Komentáře

1 © Michaela | Web | 14. října 2013 v 17:55 | Reagovat

No taky ho mám málo, ale tak někdy se to snad povede, ne? :)
Vážně to čas od času chce, cítíš se pak nádherně... :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama