O mně

21. října 2013 v 17:24 | Andie

Nejprve bych chtěla krátce představit tento blog.
Blog je víceméně pouze o mém životě. Nerada bych, aby si někdo myslel, že tento blog je o hubnutí. Hubnutí opravdu není hlavním předmětem tohoto blogu. Ano, sice si postavu udržuji, každý den se hýbu a redukuji si jídelníček, ale vše jen tak, aby to sedělo přesně mým potřebám. Vím, že můj jídelníček není správně vyvážený - ale mne takto vyhovuje a nemám žádnou potřebu ho měnit. Zveřejňuji ho jen tak, spíše pro zajímavost.

A nyní již o mně. Mé jméno je Andrea, ale preferuji oslovení Andy či Ájo. Za pár měsíců překročím hranici plnoletosti, takže si zatím ještě užívám bezstarostného "dětského" života. Žiji ve městě koní a perníku a studuji třetím rokem gymnázium.
Jsem introvertní melancholik, což je asi nejhorší kombinace, která může být, ale už jsem se s ní jakžtakž naučila žít.
Mezi mé zájmy patří na prvním místě jezdectví, kterému se věnuji již přes sedm let jak v anglickém, tak westernovém stylu. Mimo to ráda čtu, chodím na procházky, cvičím nebo jsem někde s přáteli. Zajímám se o zdravý životní styl, společenské vědy a zvířata, hlavně koně a psy.
Zvíře momentálně žádné nemám (jako malá jsem ale měla snad vše, od morčete po chameleona), ale v prosinci mám v plánu pořídit si fenku krysaříka, pinče či bostonského teriéra.

To je asi vše, co mne momentálně napadá, kdyby někoho zajímalo něco dalšího, může se mne v komentářích zeptat, ráda odpovím. :)
 


Komentáře

1 ichbincarlo | Web | 21. října 2013 v 17:42 | Reagovat

Tak ta tvá povaha mě zaujala :D Mít ji, tak sní asi nevydržím :D
jinak děkuju :)
jo mám napsat knížku ?? pff néé, to by stejnak nikdo nečetl :D

2 Zuzi :) | Web | 22. října 2013 v 13:40 | Reagovat

Doufám, že se ti tvůj sen splní a budeš pomáhat těm dívkám, je to od tebe moc hezké, že chceš takhle pomáhat.. máš můj obdiv a veškerou podporu :) Já bych zase ve svém volném čase se chtěla věnovat dětským domovům.. nevím, jestli to v reálu tak jde, ale chtěla bych :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama