18.11.2013

18. listopadu 2013 v 9:33 | Andie |  Deník

Poslední dobou jsem to tu trochu zanedbávala, za a) nebyl moc čas a za b) sem ani nebylo co dávat - jídelníčky, ve kterých by se objevilo např. celé balení toffifee, nebo několik lineckých polomáčených rohlíčků, by asi nikoho nezajímaly a dočkala bych se jen kritických ohlasů. :D
Ve škole teď nějaké horší období, písemka z matiky a chemie totální propadák, nevím, co se se mnou děje, ale nějak to přestávám zvládat. Doufám, že mě zase nepřepadnou deprese jako minulý rok, kdy jsem neustále uvažovala o změně školy a měla pořád špatné nálady z toho, že to prostě nezvládám.
V sobotu večer jsme byli na bowlingu, který jsem hrála asi po třech letech, takže mi vůbec nešel a byla jsem jasně nejhorší, ale co, někdo to být musí. Alespoň jsem si pak mohla spravit náladu medovníkem a kofolou. :D
V neděli jsem byla jen na procházce, jinak jsem nedělala nic.
Dokonce jsem oba víkendové dny vynechala jakékoliv cvičení. Taky u mě dost nezvyklé a štve mě to.
Dnes jsem si udělala dovolenou, něco na mě leze a beztak máme školu jen čtyři hodiny a pak se má jít do kina. Takže o nic zajímavého nepřijdu. :)
Teď jsem si dovařila sójový puding, už se těším, až si ho dám jako poobědový dezert. Jinak čtu Romeo, Julie a tmu, Joy a Cosmopolitan, dívám se na TVD a hraji onlinovky. A ještě mě čeká trip na poštu pro ISIC.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama