20.11.2013

20. listopadu 2013 v 17:17 | Andie |  Deník

Stále doma, stále nemocná, nic zajímavého se neděje - učím se, zpracovávám maturitní témata, čtu povinnou četbu .. zatím jsem za ty tři dny stihla 2 maturitka ze ZSV, 1 maturitko z ájiny, jednu celou knihu (i zpracovat) a půlku další knihy .. připadám si jako největší šprt světa, ale alespoň bude ve čtvrťáku klid. Navíc mě to vypracovávání docela i baví, když mě nic netlačí, mám na to dost času a mohu to dělat po částech.
Vždycky jsem se obávala toho, co budu u maturity těch 15 minut říkat - po tom, co jsem zjistila, že jedno maturitní téma mám průměrně na 6 stránek ve wordu, už se nebojím. :D
Dnes jsem si poprvé zacvičila level 3 30 days shredu (po měsíčním přemlouvání), a měla jsem důvod se obávat - je to docela zabíračka. Alespoň mám pocit, že dělám něco pořádného, level 2 už mě neunavoval tolik, jako na začátku. Dále jsem si přidala tři nové cviky do své série na posilování břicha.
Taky jsem se donutila vystříhat body Emco klubu, nalepit je a poslat jim je tam. Mám jich asi 100, takže očekávám dopis, ať jim vysvětlím, kde jsem to vše nabrala. (moc takových šílenců jako já, kteří jedí jednu nebo dvě ovesné kaše denně, asi není :D).
A ještě jedna změna na blogu - předělala jsem menu a rubriku "fotografie", do které od založení blogu nepřibyl ani článek, jsem nahradila rubrikou "články", kam budu občas (když bude více času) publikovat různé recepty, tipy na cvičení a podobně - vše samozřejmě z mé hlavy.
 


Komentáře

1 Andee | Web | 20. listopadu 2013 v 20:55 | Reagovat

Já v zimě běhala i loni, tak uvidím, jak to bude :-D držím palce u tý matury, já se k ní snad ani nedokopu :-D brzo se uzdrav ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama