3.11.2013

3. listopadu 2013 v 16:53 | Andie |  Deník

Abych nějak krátce (tedy alespoň se pokusím :D) sepsala, co se dělo včera - šla jsem tedy s přítulem, babičkou, dědou, tátou a jeho přítelkyní na oběd do restaurace u nás ve městě. Ačkoli jsem snad největší žrout a znám všechny restaurace, tato mému podvědomí unikla. :D A jsem ráda za to, že mi byla ukázána, jelikož jídlo bylo vynikající, velké porce za přiměřenou cenu a navíc měli Kofolu. Sice lahvovou, ale lepší, než žádná. Po obědě jsme ještě jeli k tátovi domů, kde na nás čekaly zákusky (také mé milované indiánky, kterým jsem bohužel neodolala), chvíli jsme si povídali, pak jsme s přítelem jeli ke mně, vzala jsem si věci a jeli jsme k němu. A napsal mu jeho kamarád, co děláme a jestli k němu nechceme přijít. No, mne se moc nechtělo, jelikož vždy, když jdu s přítelem k tomu jeho kamarádovi, tak naruším nějakou pánskou jízdu. Tak jsem se původně sbalila a že teda půjdu domů, ale přítel mne přemluvil, ať jdu s ním, že beze mne nejde, protože se mu tam vlastně taky moc nechce. Taky mi to mohl říct dřív, že. :D No, nakonec jsme i přesto šli, koupili si cestou pivo a nakonec to byl super večer. Bylo nás tam asi 6, pili jsme, povídali si, dali si vodnici a jedli čínské polévky (přátelská ráda, nikdy si nedávejte krevetovou - i když v ní podle složení z krevety není ani kousíček, smrdí to jako krevety a dokonce to tak i chutná a je to hrozný hnus), americké brambory. Odešli jsme cca v 11.
Dnes ráno jsem jela od přítele brzo domů, dala si vynikající oběd v podobě kuřecí kapsy se sýrem a bramborové kaše, naučila se ZSV (historie EU a NATO, hrůza, samé letopočty a smlouvy), zacvičila si a všechno dělala v takovém spěchu, že teď už zase nemám do čeho píchnout. Klasika u mne bohužel. :D Takže jdu asi zase mrknout na pár dílů upířích deníků.
 


Komentáře

1 Andee | Web | 3. listopadu 2013 v 19:39 | Reagovat

Zeleninu vyžaduje moje tělo, ne chuťové buňky :-D taky mám dny kdy bych sežrala i slona, ale už to bývá lepší :-) linecká kolečka nemusím, jsem spíš na ty nejtypičtěji sladké věci, zatímco marmeláda symbolizuje ovoce (ačkoli ho leckdy neviděla ani z rychlíku) a to mi tak vzácné není :-D

2 Andee | Web | 3. listopadu 2013 v 21:04 | Reagovat

Taky jsem to četla, to se pak ty anorektičky diví, jak to, že se najedly a nepřibraly, ale nesmí to být tak jednou týdně jako u Andee :-D moje jsou taky náročné, ale už nevím, čím by ta moje zničenost mohla být a zelenina nikdy nikomu neuškodila :-D

3 Andee | Web | 3. listopadu 2013 v 21:44 | Reagovat

Takže totéž co já, no :-D pomalu ale jistě je ideální ;-) jo, díky kafi to bude, ale už jenom to, že mě takhle ovlivňuje je důvod, proč věřím, že dělám v tomhle směru dobře :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama