30denní challenge - Den 30.

18. listopadu 2013 v 20:13 | Andie |  Výzvy
Day 30. - Anything you want to post about
(Den 30. -Cokoliv, o čem chceš napsat)

Výzva je u konce. Wow. Poprvé jsem nějakou dokončila, aniž bych si v jejím průběhu smazala blog a přerušila jí tím. :D Tento blog mi (na mé poměry) zatím vydržel dlouho, tak doufám, že mě nepřestane bavit a nesmažu ho jako všechny předešlé.
Jinak opravdu nevím, o čem bych napsala. Všechny události z dnešního dne jsem vypsala do ranního deníčkového zápisku a od té doby se nic moc neudálo. Snad jen přátelská rada - nikdy necvičte pár desítek minut po tom, co se naobědváte. Nevěděla jsem, co bolí víc, jestli svaly nebo žaludek, který se snažil udržet svůj obsah při skákání v cardiu. :D Jinak jsem pěkně naštvaná na poštu, lépe řečeno na její zaměstnance - mám zásilku, která není do vlastních rukou, ale pošťačky jí jednoduše odmítly vydat mojí mamce, i když se prokázala mou občankou a výzvou k vyzvednutí. Opravdu jsem to nepochopila.
Teď si jdu hledat nějakou další výzvu, jelikož je to docela dobrá věc, která mě dokope (skoro) každý den sem něco napsat.
 


Komentáře

1 Andee | Web | 19. listopadu 2013 v 17:32 | Reagovat

Páni, já nikdy žádnou výzvu nedokončila :-D
A to jsem si říkala, že s mým vzhledem je to komplikované... možná nakonec není tak nejhorší vypadat mladší, i když každý pochopitelně chce co nemá :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama