11.12.2013

11. prosince 2013 v 8:16 | Andie |  Deník

Tak jsem opravdu nemocná, dostala jsem antibiotika a užívám si volna až do konce týdne. No, užívám .. převážnou část dnů trávím dopisováním sešitů, učením se a děláním maturitních témat, ale pořád je to zábavnější, než sedět ve škole.
Dnes při mé obvyklé ranní rozcvičce v podobě cardia a posilování břišáků (ano, cvičím, když beru antibiotika, ano, jsem šílená, ale nedokážu se pohybu vzdát) jsem se při skákání přes imaginární švihadlo podívala do zrcadla a zjistila, že se mi žádný kus těla (kromě prsou, samozřejmě :D) neklepe. Když si vezmu, že ještě před třemi měsíci jsem neměla vůbec zpevněný zadek a stehna, je to dost velký pokrok. Začínám mít ráda své tělo. :) A s tím souvisí o to, že se mi celkově o něco zvýšilo sebevědomí (což jsem potřebovala, měla jsem ho cca 3 roky skoro na nule). Poslední dobou říkám věci, které bych dříve neřekla a mám celkově optimističtější postoj k životu. Příjemná změna, a to všechno jen díky cvičení. Netušila jsem, že to bude mít až takový pozitivní dopad. :)
Nedávno jsem byla u doktorky, která mi změnila mojí antikoncepci na jinou, že tu mou původní údajně zakázali, protože má vyšší trombotické účinky. No, sama jsem jí sice chtěla změnit, ale co si tak čtu recenze té nové, co mi předepsala, budu ráda, když se ze mě po jejím braní nestane fialový jednorožec. Nenašla jsem snad ani jednu pozitivní recenzi, tak jsem opravdu zvědavá, co to se mnou udělá.
A jelikož jsem dlouho nepsala, pár novinek ohledně vánoc - už mám cca polovinu dárků, pro mamku tělové mléko a tričko, pro tátu kosmetickou sadu a čokoládu, pro tátovu přítelkyni kosmetickou sadu a čokoládu, pro babičku s dědou dárkový koš s všemožným jídlem a podobnými věcmi (jsou tam např. Pringles, kafe, čaje, čokoláda ..) a dva dárky pro přítele, které nebudu konkretizovat, jelikož on je schopný najít vše a kdo ví, jestli o tomhle blogu neví a nečte ho. (a kdyby náhodou ano, mohl bys mi to říct, nemám ráda tajné špehování :D) A ta hlavní novinka - pes mi k vánocům sice nakonec neprošel a mrzí mě to, ale jako "náhradu" za něj dostanu zrcadlovku!! :) Něco málo si na ní sice budu muset doplatit, ale to mi nevadí, jelikož po zrcadlovce toužím již dlouho, ale řadila jsem ji do kategorie nesplnitelných snů. Těším se, až jí o vánocích vytáhnu z krabice a poprvé zmáčknu spoušť. :)
Teď si jdu udělat čajík a naučit se bižuli, pokud mi mezi vším tím učením a přepisováním zbyde čas, přidám článek o vhodné denní době pro cvičení.

Co vy, jak jste na tom s nakupováním dárků? Jakou věc by jste nejraději pod stromečkem našli?
 


Komentáře

1 www.lucy-dreamer.blogspot.cz | Web | 11. prosince 2013 v 8:20 | Reagovat

Tak se brzo uzdrav :*

2 Kristýn | Web | 11. prosince 2013 v 11:05 | Reagovat

Zapoj se i tak prosím .. :) abych tam měla alespon někooho.. :) po vánocích budeš určitě další .. :)
jinak není za co.. :) je to pravda .. :) nojo ale já bych se v tom neorientovala .. :/ -_- :D

3 Sally | Web | 11. prosince 2013 v 20:03 | Reagovat

Brzo se uzdrav :)
Já většinu dárků mám, pár jich má přijít poštou a opravdu "sehnat" zbývá už jen jeden - to je snad první rok co se mi to takhle povedlo
Taky jsem na Vánoce chtěla foták, né teda zrdcadlovku ale Nikon 1 - což je zrdcadlovce asi nejblíž, ale bohužel brácha chce zase noťas, takže musím počkat na narozeniny :( štěstí že je mám měsíc po Vánocích! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama