30denní projekt - Den 10.

17. prosince 2013 v 18:06 | Andie |  Výzvy
Den 10. - Napiš něco o tvých přátelích

Pravých přátel mám sice málo, ale o to více si jich vážím a přijde mi lepší mít pár pravých přátel, než kupu falešných.
Samozřejmě mám kamarádek o něco více, než je níže v seznamu, ale vyjmenuji jen ty, které jsou pro mě něčím speciální.

Bára - Jedna z mých nejlepších kamarádek už od základky, s ní mám všechny nejšílenější zážitky, pubertu jsme trávily skoro pořád spolu a díky tomu máme na co vzpomínat. Chodíme spolu do třídy i nyní. Pokud potřebuji zlepšit náladu, je to první člověk, kterému píšu, protože ví, jak mě rozesmát.
Elča - Taktéž kamarádka už od základky, kde jsme se seznámily díky lásce ke koním. Jezdíme spolu ve stejné stáji a také spolu chodíme do třídy i nyní. Na popovídání si se sejdeme sice málokdy, ale o to je to lepší.
Eliška - Další kamarádka ze základky a i současná spolužačka (jojo, šla nás skoro čtvrtka třídy ze ZŠ na stejnou střední :D) skvělá slečna, se kterou se dokážu pobavit, ale mohu s ní řešit i vážné věci.
Áďa - Kamarádka, kterou jsem poznala někdy v polovině druháku (cca před rokem) ale padly jsme si do noty, momentálně spolu sedíme, chodíme spolu na "přežírací víkendy", díky ní jsem se dokopala ke cvičení a vím, že jí mohu říct všechno a vždy mi se vším pomůže.
Kája - Tu jsem poznala v půlce prváku (před dvěmi lety) kdy k nám na školu přestoupila. Je cholerik, což je její mínus, protože se někdy rozčílí až moc, ale na druhou stranu se s ní dají skvěle probrat vážné věci (hlavně okolo chlapů) a většinou se spolu i zasmějeme. :)
Věrka - Věrku znám cca od osmé třídy na ZŠ, psaly jsme si na diskuzi na lidech a zjistily, že spolu chodíme do školy. :D Tak jednou za dva měsíce spolu někam zajdeme a vždy si s ní skvěle popovídám. Poradila mi s několika vážnými problémy a vím, že se na ní kdykoli mohu obrátit a pomůže mi.
Lůů - Má bývalá nejlepší kamarádka, pak jsme se asi rok a půl kvůli blbosti (z mé strany, byla jsem lama) nebavily, cca před rokem jsme si to vyříkaly, bavit se začaly znovu a je pořád stejně fajn, jako bývala. A navíc je to moje "spolupařitelka" mobilních her. :D
 


Komentáře

1 Kubi | Web | 17. prosince 2013 v 19:23 | Reagovat

158,5 xD Jo.. ty nohy.. hrůza xD Taky mám jen pár pravých přátel:)

2 Andee | Web | 17. prosince 2013 v 23:39 | Reagovat

Zlato, je málo věcí které bysme z teorie nevěděly, takže mě to ani nepřekvapilo :-D a ano, psychologicky je to větší paráda než celý děj - když spolu ..... (víš co) tak je někdo pronásleduje... směšný :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama