Leden 2014

NOVÝ BLOG

7. ledna 2014 v 19:08 | Andie
Jak jsem již slibovala, rozhodla jsem se pro přesun blogu na novou adresu :)

Najdete ho zde:


Všechny spřátelené blogy jsem si vzala i tam, doufám, že vám to nebude vadit. :)

Hafici.cz Miciny.cz Konicci.cz

6.1.2014

6. ledna 2014 v 16:59 | Andie |  Deník

Zdravím všechny, kteří můj blog navštíví i přesto, že jsem nebyla přes týden aktivní - nedostatek času, skoro jsem se ani nedostala k notebooku a když ano, tak nebyla nálada psát něco na blog. :)
Od včerejška jsem začala víceméně "nanovo" - dlouho jsem kvůli nemoci a úrazu nohy (který mám bohužel stále) necvičila a o prázdninách jedla víc, než je zdrávo - přibrala jsem díky tomu 4 kg a částečně mi ochably svaly. Najela jsem tedy na nový stravovací i cvičící režim. Chystám se začít úplně odznova i s blogem, více ho zaměřím na rady s cvičením, stravováním a částečně i na kosmetiku a oblékání. Buďto tedy kompletně překopu tento blog, nebo založím nový, na který bych sem samozřejmě hodila odkaz. A byla bych moc ráda, kdybych si mohla všechny své "spřátelené blogy" ponechat, takže pokud si toto náhodou přečtete, prosím o krátké vyjádření, zda-li budete mít zájem o "přátelení" i nadále.
Silvestr užitý, s přítelem na horách, dokonce jsme si i zalyžovali (na proužku technického sněhu :D) a silvestrovský večer jsme trávili pitím piva, dětského šampáňa, povídáním, hraním her, koukáním na televizi, a o půlnoci samozřejmě nechyběla novoroční pusa a odpálení rachejtle. (no, rachejtle .. bylo to cosi z Globusu asi za 50 Kč, co jen "plivalo" střely cca metr nad sebe :D)
Od 3. do 4. ledna jsme byli na Vysočině na dědově oslavě, kde jsme si užili návštěvu vířivky a obědová a večerní posezení s dobrým jídlem a pitím.
Byly to super prázdniny, o to větším šokem pro mě byl návrat do stresového školního období - na učení jsem v podstatě úplně kašlala, takže teď vůbec nestíhám.
Omlouvám se, že jsem nekomentovala vaše blogy - ihned to letím napravit! :)